Art Director

FELADATOK:

  • Vizuális koncepciók, logó, arculat-tervezés és kivitelezés, arculati kézikönyvek készítése,
  • Csomagolástervezés,
  • ATL és OOH, brosúrák, leafletek grafikai munkái,
  • Website-ok, online és mobil felületek tervezése
  • BTL/POS: szóróanyagok, kampányanyagok, hirdetések, sajtómegjelenések, sales anyagok kreatív tervezése, grafikai kivitelezése,
  • Prezentációk grafikai tervezése

Elvárások:

  • Min. 2 év tapasztalat grafikus munkakörben
  • Adobe PS, Illustrator és InDesign magas szintű ismerete
  • Tapasztalat a digitális megjelenések tervezésében
  • Nyomdai ismeretek
  • Kezdeményezőkészség, határozottság
  • Jó érvelőkészség, magabiztos verbális vizuális kommunikációs- és prezentációs képesség
  • Analitikus, kreatív és absztrakt gondolkodás

Amit ajánlunk:

  • Kreatív és változatos feladatok
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatal dinamikus csapat
  • Kellemes munkahelyi légkör, iroda a III. kerületben

Küldd el önéletrajzodat és portfóliódat bérigényeddel a viola.kiss@nitro-communications.com e-mail címre.