Call center munkatárs

Kezdjük azzal, amit mi kínálunk neked:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú munkalehetőség piacvezető cégnél
  • Fiatalos helyett Nyitott csapat: nálunk lehetsz pályakezdő vagy szenior, férfi vagy nő, megtalálod a helyed és a társaságot
  • Kellemes munkahelyi légkör, jó a társaság, kulturált a környezet
  • A jutalék nincs limitálva, nincs maximuma a kifizetésnek, bármilyen összeget kifizetünk, amit megszerzel. Természetesen fix alapot adunk a bónuszhoz.
  • Egyműszakos munkaidő, 8:30 – 16:30 között. Nincs hétvégi vagy ünnepnapi munkavégzés. A karácsonyi időszakban teljes leállás van, így ebben az időszakban kb. 2 hetet teljes egészében pihenéssel tölthetsz!

Feladataid lesznek:

  • Meglévő és új ügyfelekkel való kapcsolattartás (Nem értékesítés!)
  • Hívások eredményeinek adminisztrálása
  • Aktív kommunikáció

Mit kérünk ehhez?

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Magabiztos számítógép használat

Előnyt jelent:

  • Call centerben vagy Telesales területen szerzett tapasztalat

Hogyan pályázz:

  • Amennyiben szeretnél csapatunk tagja lenni, önéletrajzod a bérigény megjelölésével, tárgyban a pályázott pozíció megjelölésével a következő e-mail címre várjuk:
    viola.kiss@nitro-communications.com