Digital Campaign Manager

Digital Campaign Manager –
Marketing software & services

A Nitro Communications Kft keresi Digital Campaign Managerét ügyfeleink digitális kommunikációs programjainak marketingautomatizációs rendszerek használatával történő menedzselésére, utánkövetésére és optimalizálására.

A Nitro adatvezérelt automatizált marketing kampányokat, online lead generation tevékenységet, értékesítés-támogató és ügyfél-aktivációs valamint loyalty programokat dolgoz ki és hajt végre hazai és nemzetközi partnerei részére itthon és külföldön egyaránt.

Keresünk, ha van 1-3 éves digital marketing tapasztalatod, van affinitásod az adatvezérelt marketinghez és szeretnél multinacionális és nagyvállalatok márkáin dolgozni innovatív mérhető marketingmegoldásokat alkalmazva.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Ügyfelek számára kialakított kampányok, programok tartalmi és technikai támogatása
  • Automatizált marketing kampányok tervezésében és kivitelezésében való aktív részvétel
  • Szegmentáció, eDM kampány célcsoportok létrehozása és a kampányok kivitelezése
  • Responsive hírlevél templatek készítése és tesztelése (HTML), kapott grafikai és szöveges anyagok beépítésével
  • Ügyféladatbázisok menedzselése, karbantartása, az adatbázisban történő változások lekövetése
  • Statisztikák, elemzések és jelentések készítése a különböző kampányok sikerességéről
  • Rendszer demonstrációk és szakami előadások tartása, az értékesítési csapat támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Releváns szakmai tapasztalat (digital marketing, B2B/B2C marketing)
  • Rendszerszintű gondolkodásmód
  • Több Marketing Automation és/vagy CRM szoftver üzemeltetésben szerzett tapasztalat (pl.: SalesManago, Eloqua, SalesForce.. stb)
  • Erős digitális project menedzsment szemlélet
  • Minimum 2 éves e-mail marketing tapasztalat
  • HTML programozási ismeretek
  • Customer Journey Design tervezés és menedzsment tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önálló és csapatban való munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ügynökségi tapasztalat
  • Prezentációs készség

Amit kínálunk:

  • Tapasztalatszerzés több, a digitális marketing fő sodrába tartozó platform használatában, részvétel innovatív marketingkampányok tervezésében és kivitelezésében
  • Izgalmas szakmai kihívások
  • Biztos munkahely, fiatalos csapat, inspiráló munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés

 Területek:

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

 Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Középfok/tárgyalási szint

A munkavégzés helye:

  • Budapest, Lajos u. 48-66, 1036

Hogyan pályázz:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, fényképes önéletrajzodat a pozíció és bérigényed megjelölésével küldd el nekünk a viola.kiss@nitro-communications.com e-mail címre.