Junior Social Manager / Szövegíró

A Nitro Communications Junior Social Managerét, Szövegíróját keresi.

Ha van ügynökségi tapasztalatod, szeretsz és tudsz szöveget írni, van közösségi médiás tapasztalatod és van affinitásod az adatvezérelt marketinghez, szeretnél multinacionális és nagyvállalatok márkáin dolgozni, akkor itt a helyed!

A Nitro adatvezérelt, automatizált marketing kampányokat, online lead generation tevékenységet, értékesítés-támogató és ügyfél-aktivációs valamint loyalty programokat dolgoz ki és hajt végre hazai és nemzetközi partnerei részére itthon és külföldön egyaránt.

Feladatok:

  • online marketing projektekhez kapcsolódó tartalomgyártás, kreatív szövegírás
  • koncepcióalkotás
  • webszövegírás
  • hírlevelek írása, szerkesztése

Elvárások:

  • Tartalom előállításban szerzett gyakorlat
  • Face, Insta, Szakmai blog és eDM kampányok
  • Kommunikációs készséged erős szóban és írásban, röviden, kreatívan és talpraesetten fogalmazol
  • Angol nyelvismeret
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent
  • Ügynökségi tapasztalat
  • Prezentációs készség

Előnyt jelent:

  • Online fókuszú kampányok koordinálásában szerzett tapasztalat
  • Influencer marketingben szerzett tapasztalat
  • Grafikai és videós programok emeltszintű ismerete

Amit kínálunk:

  • izgalmas és öszetett projektek
  • változatos termékek
  • nemzetközi partnerek
  • modern és igényes munkakörnyezet
  • fiatalos, lendületes, dinamikusan fejlődő csapat

Állás, munka területei:

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Marketing, Média, PR vezető
  • Projektmanager
  • Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

  • Budapest, Lajos u. 48-66, 1036

Hogyan pályázz:

  • • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, fényképes önéletrajzodat a pozíció és bérigényed megjelölésével küldd el nekünk az viola.kiss@nitro-communications.com e-mail címre.