Kintlévőség-kezelő

Magyarország egyik vezető sales és marketingügynöksége munkatársat keres Kintlévőség-kezelő pozícióba.

Feladatok:

  • A lakossági és kisvállalati ügyfelek kintlévőségeihez kapcsolódó felszólítási folyamat lépéseinek előkészítése, lebonyolítása
  • Telefonos, írásbeli kapcsolattartás ügyfelekkel
  • Belső adatbázis állomány kezelése, a kintlévőség-kezeléshez kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  • Részletfizetési megállapodások elkészítése, részletfizetések folyamatos utókövetése

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Magas fokú problémamegoldó készség
  • Magabiztos számítógép használat

Előnyt jelent:

  • Követeléskezelésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatal dinamikus csapat
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Hosszú távú munkavégzés

A munkavégzés helye:

  • Budapest, III. kerület

A jelentkezés módja:

Amennyiben úgy érzi, hogy az elvárásoknak megfelel és szeretne csapatunk tagja lenni, önéletrajzát a bérigény és a tárgyban a pályázott pozíció megjelölésével a következő e-mail címre várjuk:

hr@leadgeneration.hu