Marketing Campaign Developer

Marketing Campaign Developer – Marketing software & services

A Nitro Communications keres újonnan alakuló Operations csapatába Marketing Campaign Developer-t. A fő feladat az ügyfeleink kommunikációs stratégiájának implementálása, végrehajtása, utánkövetése – e-mail marketing eszközök és marketingautomatizációs rendszerek használatával. Keresünk, ha van legalább 2 éves e-mail marketing tapasztalatod, van affinitásod az adatvezérelt marketinghez és szeretnél multinacionális és nagyvállalatok márkáin dolgozni innovatív marketingmegoldásokat alkalmazva.

Feladatok:

  • Aktív részvétel kommunikációs programok tervezésében, a megbízó üzleti céljainak feltárásával és a rendelkezésre álló adatvezérelt eszközök és megoldások, technikák számbavételével.
  • Ügyfelek számára kialakított kampányok, programok tartalmi és technikai támogatása.
  • Automatizált marketing kampányok tervezésében és kivitelezésében való aktív részvétel.
  • Ügyféladatbázisok menedzselése, karbantartása, az adatbázisban történő változások lekövetése.
  • Ügyfélszegmentáció tervezése és gyakorlati megvalósítása ügyféladatbázisokon.
  • E-mail és eDm template-ek, weboldalak, landoló oldalak és egyéb kommunikációs eszközök karbantartása, szerkesztése.
  • Statisztikák, elemzések és jelentések készítése.

Elvárások:

  • Minimum 2 éves e-mail marketing tapasztalat (adatbázis-kezelés, e-mail szerkesztés, kiküldés, mérés)
  • Hírlevél kiküldő szoftverekben szerzett tapasztalat (pl.: Webgalamb, Mailchimp, Protopmail, Maileon, Sendgrid, …)
  • Alapszintű HTML programozási ismeretek
  • Angol nyelvtudás
  • Valamilyen globális CMS rendszer felhasználói szintű ismerete (pl.: WordPress, Magento)
  • Magabiztos számítógépes felhasználói tudás Windows környezetben
  • Adattudatos gondolkodásmód
  • Önálló és csapatban való munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Marketing automatizációs eszközök ismerete
  • CRM eszközök ismerete
  • További releváns szakmai tapasztalat (digital marketing, B2B/B2C marketing)

Amit kínálunk:

  • Tapasztalatszerzés több, a digitális marketing fő sodrába tartozó platform használatában, részvétel innovatív marketingkampányok tervezésében és kivitelezésében
  • Izgalmas szakmai kihívások
  • Biztos munkahely, inspiráló munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés

Hogyan pályázz:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, fényképes önéletrajzodat a pozíció megjelölésével küldd el nekünk az hr@nitro-communications.com e-mail címre.