Marketing Campaign Developer

Marketing Campaign Developer – Marketing software & services

FELADATOK:

  • Responsive hírlevél templatek készítése, és tesztelése (HTML), kapott grafikai és szöveges anyagok beépítésével
  • Ügyféladatbázisok menedzselése, karbantartása, az adatbázisban történő változások lekövetése
  • Ügyfélszegmentáció ügyféladatbázisokon, eDM kampány célcsoportok létrehozása és a kampányok kivitelezése
  • Automatizált marketing kampányok tervezésében és kivitelezésében való aktív részvétel
  • Weboldalak karbantartása, szerkesztése
  • Ügyfelek számára kialakított kampányok, programok tartalmi és technikai támogatása
  • Statisztikák, elemzések és jelentések készítése a különböző kampányok sikerességéről

Elvárások:

  • Minimum 1 hírlevél kiküldő szoftverben szerzett tapasztalat (pl.: Webgalamb, Mailchimp, Protopmail, Maileon)
  • Minimum 1 éves e-mail marketing tapasztalat
  • Alapszintű HTML programozási ismeretek
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • Valamilyen globális CMS rendszer felhasználói szintű ismerete (pl.: WordPress, Magento)
  • Magabiztos számítógépes felhasználói tudás Windows környezetben
  • Erős rendszerszintű gondolkodásmód
  • Önálló és csapatban való munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Marketingautomatizációs eszközök ismerete
  • További releváns szakmai tapasztalat (digital marketing, B2B/B2C marketing)
  • Magasabb szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Tapasztalatszerzés több, a digitális marketing fő sodrába tartozó platform használatában, részvétel innovatív marketingkampányok tervezésében és kivitelezésében
  • Izgalmas szakmai kihívások
  • Biztos munkahely, inspiráló munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés

Területek:

  • Marketing, Média, PR
  • Online Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat

Elvárt nyelvtudás:

  • Angol – alapfok írásban és szóban

A munkavégzés helye:

  • Budapest, III. kerületi iroda

Hogyan pályázz:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, fényképes önéletrajzodat a pozíció megjelölésével küldd el nekünk az hr@nitro-communications.com e-mail címre.