Sales manager

Sales Manager – Data-driven marketing services

A Nitro Sales \ Marketing, Magyarország vezető adat-alapú marketing ügynöksége keres Sales Managert. A hozzánk csatlakozó új kolléga feladata a szolgáltatás-kínálatunk (lead generáló szolgáltatások, adatvezérelt marketingszolgáltatások, marketing automatizációs megoldások, CRM és loyalty programok) proaktív megismertetése a potenciális érdeklődőkkel, illetve az érdeklődőkkel konkrét együttműködési lehetőségek kialakítása és üzletkötés.

Feladatok:

  • Együttműködés az Account, valamint a Termékfejlesztési és az Operációs teamek tagjaival értékesítési és ügyfélmegtartási akciók kidolgozásában és végrehajtásában.
  • Ügyfélakvizíciós stratégia végrehajtása, a taktikai repertoár folyamatos használata, illetve részvétel a taktikai készlet kidolgozásában.
  • Értékesítési és ügyféltalálkozók szervezése és levezetése.
  • A Nitro megoldásainak prezentálása potenciális és meglévő ügyfeleknek.
  • Ajánlatok készítése, menedzselése.
  • Rövid-, közép- és hosszútávó értékesítési aktivitások végrehajtása.
  • Részvétel szakmai rendezvényeken, eseményeken, a Nitro megoldásainak promóciója.

Elvárások:

  • 2-4 év szolgáltatás-értékesítési tapasztalat vagy accounti tapasztalat digitális ügynökségnél vagy CRM vagy azzal ekvivalens IT megoldás ügyfélmenedzsmentjében szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Nagyfokú autonómia, felelősségvállalás
  • Eredményorientált beállítottság
  • Képesség számos feladat egyidejű kezelésére gyorsan változó környezetben
  • Magabiztos számítógépes felhasználói tudás Windows környezetben
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Jogosítvány (B kategóriás)

Előnyt jelent:

  • Marketing automatizációs eszközök ismerete
  • Fogyasztói hűségprogramok ismerete
  • Többéves értékesítési tapasztalat digitális szolgáltatások értékesítésében
  • Magasabb szintű angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Tapasztalatszerzés több, a digitális marketing fő sodrába tartozó platform értékesítésében, egy gyorsan növekvő cégben
  • Részvétel egyedi termék- és üzletfejlesztési projektekben
  • Komoly szakmai kihívások
  • Rugalmas munkabeosztás
  • Biztos munkahely, korrekt alapbér, teljesítményarányos bónusz

Hogyan pályázz:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, fényképes önéletrajzodat a pozíció megjelölésével küldd el nekünk az andras.nagy@nitro-communications.com e-mail címre.