Senior Tech Project Manager

A Nitro, Magyarország meghatározó adatvezérelt sales & marketing ügynöksége fejlesztési projektjei managementjére Senior Tech Project Manager kollégát keres.

FELADATOK:

  • Fejlesztési projektek teljes körű, senior szintű koordinációja (alvállalkozói / saját team taskolása és ügyfél kommunikáció egyaránt)
  • Projekt tervek és ajánlatok kidolgozása technológiai projektekben
  • Döntés előkészítő anyagok előállítása
  • Projekt dokumentációk készítése, adminisztráció
  • Részvétel rendszer tervezési folyamatokban, saját fejlesztésű rendszerek architektúrájának kidolgozásában
  • Aktív részvétel termékfejlesztési koncepciók és stratégia kidolgozásában

Elvárások:

  • Proaktív, problémamegoldó mentalitás
  • Legalább 5 év tapasztalat digitális projekt management terén
  • Legalább erős közép szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos személyiség

Előnyt jelent:

  • Szakirányú végzettség
  • Tapasztalat fejlesztői team irányításában / építésében
  • Fejlesztői ismerete (elsősorban webes területen): jártasság az alábbi technológiákban: PHP, MySQL, ASP.Net, Java, felhő alapú rendszerek
  • Marketing automatizációs rendszerek terén szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat mobil fejlesztésekben

Amit kínálunk:

  • Kiváló hangulat, dinamikusan növekvő, rugalmas cégben, egy dinamikusan növekvő területen
  • Érdekes, változatos feladatok
  • Versenyképes fizetés

A munkavégzés helye:

  • • Budapest III. kerület

Jelenkezés módja:

  • Amennyiben szeretnél csapatunk tagja lenni, önéletrajzod bérigény megjelöléssel, tárgyban a pályázott pozíció megjelölésével a következő e-mail címre várjuk: bodnar@nitro-communications.com