Solution architect

A Nitro, Magyarország meghatározó adatvezérelt sales & marketing ügynöksége fejlesztési projektjei vezetésére Solution architect kollégát keres.

FELADATOK:

  • Saját fejlesztésű rendszerek architektúrájának kidolgozása, rendszer tervezési feladatok ellátása
  • Fejlesztési projektek vezetése; alvállalkozói / saját team koordinációja technológiai kérdésekben
  • Aktív részvétel termékfejlesztési koncepciók és stratégia kidolgozásában
  • Részvétel projekt árazási folyamatokban
  • Részvétel döntés előkészítő anyagok előállításában
  • Fejlesztői dokumentációk készítése
  • Új technológiai irányok követése

ELVÁRÁSOK:

  • Legalább 5 év azonos területen eltöltött tapasztalat
  • Legalább 3 év tapasztalat projekt management terén
  • Fejlesztői munkakörben eltöltött legalább 2 év
  • Legalább erős közép szintű angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Csapatjátékos személyiség
  • Proaktív, problémamegoldó mentalitás

ELŐNY:

  • Tapasztalat fejlesztői team irányításában / építésében
  • Jártasság az alábbi technológiákban: PHP, MySQL, ASP.Net, Java, felhő alapú rendszerek
  • Marketing automatizációs rendszerek terén szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat mobil fejlesztésekben
  • Szakirányú végzettség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kiváló hangulat, dinamikusan növekvő, rugalmas cégben, egy dinamikusan növekvő területen
  • Érdekes, változatos feladatok
  • Versenyképes fizetés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest III. kerület

  • Amennyiben szeretnél csapatunk tagja lenni, önéletrajzod bérigény megjelöléssel, tárgyban a pályázott pozíció megjelölésével a következő e-mail címre várjuk: akos.bodnar@nitro-communications.com