Stratégiai Tervező

A Nitro Sales \ Marketing Stratégiai Tervezőt keres.

A fő feladatod meglévő és potenciális megbízóinknál az üzleti helyzet és lehetőségek feltárása, azokra a Nitro által adható lehető legjobb megoldások körvonalazása, a megoldások prezentálás a menedzsment és a megbízók felé. Munkád során felhasználnod az összes beszerezhető információt – a discovery szakaszban önálló kutatást végzel és szakmai interjúkat készítesz; ezek mellett segítséget fog nyújtani az adatelemző csapat által biztosított analitika, és az ügyféladatbázis szerkezeti vizsgálatának eredményei is.

A Nitro adatvezérelt, automatizált marketing kampányokat, online és call-centeres lead generation tevékenységet, értékesítés-támogató, ügyfél-aktivációs és lifecycle management programokat dolgoz ki és hajt végre hazai és nemzetközi partnerei részére.

Ha van affinitásod az adatvezérelt marketinghez és tapasztalatod üzletfejlesztésben, akkor jó eséllyel téged keresünk!

FELADATOK:

  • Newbiz és upselling programok és ajánlatok kidolgozása, prezentálása, együttműködésben a többi szervezeti egységgel.
  • Részvétel kulcsügyfeleinknél a Business Review-k kapcsán a következő időszaki együttműködési irányok és fókuszterületek meghatározásában, összhangban mindkét érintett cég stratégiájával.
  • Részvétel az ügynökségi tenderanyagok elkészítésében kutatóként, alkotóként és előadóként egyaránt.
  • A cég és megoldásainak prezentálása potenciális ügyfeleknek.
  • Részvétel szakmai rendezvényeken, eseményeken a Nitro képviseletében, akár előadóként.
  • Tartalmi hozzájárulás a Nitro szakmai blogjának vezetésében.

ELVÁRÁSOK:

  • 2 – 4 év szakmai tapasztalat (digitális ügynökségi project manager \ planner VAGY business consultancy VAGY e-kereskedelmi sales \ marketing területen VAGY hasonló releváns területen)
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • Digitális kommunikációs trendek követése
  • Önálló munkavégzés, felelősségvállalás

ELŐNY:

  • Adatvezérelt, CRM vagy direkt kommunikációs területen szerzett tapasztalat
  • Értékesítési tapasztalat digitális szolgáltatások értékesítésében
  • Magasabb szintű angol vagy német nyelvtudás
  • E-mail marketing vagy marketingautomatizációs eszközök ismerete
  • Adatelemzési tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Egyedülálló tapasztalatszerzés komplex, ügyfélre szabott sales \ marketing programok építésében több, a digitális marketing fő sodrába tartozó platform igénybevételével, egy gyorsan növekvő cégben
  • Részvétel egyedi termék- és üzletfejlesztési projektekben
  • Komoly szakmai kihívások
  • Rugalmas munkabeosztás
  • Biztos munkahely, korrekt alapbér, teljesítményarányos bónusz

TERÜLETEK:

  • Business Development
  • Business Planning
  • Marketing
  • CRM
  • Full time

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

ELVÁRT NYELVTUDÁS:

  • Angol – erős középfok írásban és szóban

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, III. kerület – Kolosy tér közelében

HOGYAN PÁLYÁZZ:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, fényképes önéletrajzodat a pozíció megjelölésével küldd el nekünk az hr@nitro-communications.com e-mail címre.